karafka do dekantacji Eva solo

Karafka do dekantacji wina kula marki Eva Solo

Karafka do dekantacji wina kula marki Eva Solo to stylowy gadżet barowy, który pozwoli podać trunek w niezwykle elegancki sposób.

Naczynie wykonane z ręcznie dmuchanego szkła ma kulisty kształt, który sprzyja napowietrzaniu wlewanego do karafki wina. Dodatkowym elementem wzbogacającym pośrednio smak napoju jest filtr ze stali nierdzewnej w postaci podłużnego, zaokrąglonego od spodu lejka, wyposażonego w otwory, za pomocą których wlewane do karafki wino rozlewa się po ściankach naczynia. Typowy dla produktów Eva Solo lejek w systemie dip-free zabezpiecza przed kapaniem przy nalewaniu. Wąska szyjka zapewnia wygodny chwyt. Efektowne połączenie szkła i stali nierdzewnej w ciekawy sposób wyeksponuje serwowany trunek. Pojemność 750 ml pozwala przelać do karafki objętość trunku ze standardowej butelki. Ta elegancka karafka to wspaniały pomysł na prezent dla wielbicieli wina.
Do kupienia tutaj -> Karafka do dekantacji Eva Solo

karafka do dekantacji Eva solo

karafka do dekantacji kula eva solo

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

Dekoracja ścienna z prawdziwym mchem by Borcas

Naczynia z muminkami marki Arabia Finland

Posted in bar, dom, grill, kuchnia, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.