naczynia muminki Arabia Finland

Naczynia z muminkami marki Arabia Finland

Naczynia z muminkami marki Arabia Finland to niezwykle urocze elementy zastawy kuchennej. Wywołują uśmiech na twarzy wszystkich miłośników bohaterów Muminkowej Doliny.

Cała muminkowa kolekcja to oryginalne miski, talerze, dzbanki, i kubki, ozdobione bohaterami z książki Tove Jansson. Muminkowe naczynia to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Po pierwsze pięknie się prezentują, a po drugie przywołują wspomnienia z dzieciństwa. Dodatkowo ich wykonanie zasługuje na piątkę z plusem.
Do kupienia tutaj-> Naczynia z muminkami

naczynia muminki Arabia Finland

Arabia Finland już od ponad wieku wiedzie prym wśród fińskich producentów zastawy stołowej. Wyróżnia się wyjątkowym designem, ponadczasowym charakterem i wysoką funkcjonalnością. Marka już od lat 50-tych ubiegłego wieku produkuje serię naczyń z Muminkami, a pierwsze rysunki zatwierdzała sama autorka książki. Autentyczność bajkowych postaci uwiecznionych przez Arabia Finland jest zatem gwarantowana! Fantastyczny prezent dla osób, których ulubioną dobranocką były przygody mieszkańców Doliny Muminków.

talerze muminki

dzbanek muminki

kubek muminki

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

Karmnik dla motyli Butterfly Oasis by Belightful Design

Pościel z jednorożcem by SNURK

Posted in dekoracja, dom, filmowe, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.