kolczyki wielki pajak

Kolczyki w kształcie wielkich pająków. Idealny dodatek na Halloween

Kolczyki w kształcie pająków to świetny dodatek do Halloweenowego kostiumu. Oto biżuteria, obok której nikt nie przejdzie obojętnie – kolczyki pająki, którego autorką jest Anna Siivonen.

Pająki wzbudzają wiele skrajnych emocji. Niektórych fascynują, a innych przerażają na śmierć. Często spotkanie z nimi kończy się wrzaskiem, trzaśnięciem drzwiami, i ucieczką na drugi koniec domu, dlatego świetnie sprawdza się na imprezach tematycznych, których motywem przewodnim jest horror. Po co ograniczac się do niewielkich sztyftów, skoro można zawiesić na uchu pająka giganta. Kolczyki w kształcie pająków by Anna Siivonen to idealny dodatek halloweenowy dla wszystkich pań, które albo nie boją się pająków, albo próbują przezwyciężyć swoją fobię. Kolczyki można kupić w sklepie Anna Siivonen na platformie Etsy. Do kupienia tutaj

kolczyki pajak gigant

Z taką biżuterią wcale nie trzeba wymyślać wyszukanego przebrania, ponieważ już same kolczyki sprawią, że kostium na halloween będzie przerażający. Kolczyki z daleka wyglądają bardzo realistycznie, dokładnie tak, jakby właśnie wielki pająk wspinał się po twojej głowie. Dopiero po bliższym spotkaniu widać, że to jedynie starannie wykonana błyskotka. Jedyny minus takiej biżuterii jest taki, że ktoś pomyśli, że pająk jest prawdziwy, i dostaniesz kapciem prosto w ucho. Można kupić zarówno jeden kolczyk, jak i komplet.

kolczyki pajak gigant 2

kolczyki pajak gigant 3

Etsy | AnnaSiivonen

20+ gadżetów, które pokocha fan Harrego Pottera

Kubek mroczny klaun Pennywise z filmu „To”

Posted in dom and tagged , , , .