pojemnik na gazety torba Koziol

Kosz na gazety torba Taschelino marki Koziol

pojemnik na gazety torba Koziol

Kosz na gazety torba Taschelino marki Koziol to oryginany pomysł na przechowywanie walających się po całym salonie, czy biurze, kolorowych magazynów. Dzęki temu kolorowemu i praktycznemu gadżetowi, w domu będzie łatwiej utrzymać porządek, gazety będą miały swój własny kąt, właściciel zyska ciekawą dekorację, zatem pojemnik w krztałcie torby zdecydowanie posiada same plusy. Minimalistyczna torba jest dość uniwersalna, i jeśli nie chcemy trzymać w niej jedynie gazet, świetnie sprawdzi się także do przechowywania większych kosmetyków, papierów do pakowania, zabawek, drobnych narzędzi w garażu.

Pojemnik w kształcie koszyka przyciąga oko formą, wielkimi uszami do wygodnego przenoszenia, a dzięki żywej barwie szybciej przypomina o tym, gdzie schowane zostały poszczególne przybory. Wykonany został z tworzywa sztucznego, więc bardzo utrzymać do w czystości zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Marka Koziol to produkty codziennego użytku o niecodziennym wyglądzie. Charakteryzuje je funkcjonalność, humor, design i przede wszystkim osobowość, dzięki której każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego klimatu i charakteru. Ciekawe akcesoria do domu i ogrodu, oryginalne gadżety osobiste i niebanalne dekoracje, które zawsze dostepne są w ogromnej gamie kolorystycznej.

kupisz tutaj button

Posted in dom, łazienka, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.