Koszyczek do gotowania jajek auto Buggy marki Koziol

UDOSTĘPNIJ

koszyczek do gotowania jajek auto Buggy Koziol

Koszyczek do gotowania jajek auto Buggy to praktyczny gadżet kuchenny, który z pewnością spodoba się rodzicom wszystkich niejadków. Produkt pozwoli ugotować jajko (lub 2 jajka po zaparkowaniu w garnku obydwu akcesoriów znajdujących się w zestawie), bez obijania się ich i pękania. Buggy umożliwi również ich szybkie opłukanie pod bieżącą wodą i ustawienie na talerzu, skąd z piskiem opon pojadą prosto na stół.

Buggy spełni bowiem również funkcję kieliszka na jajko, zwiększając przyjemność ze wspólnego przygotowywania i konsumowania posiłku. Wygodny uchwyt umożliwiający zawieszenie koszyka na rancie garnka, a następnie wyjęcie go z wody. Koszyczek auto dostępny jestw  kilku kolorach.

Marka Koziol to produkty codziennego użytku o niecodziennym wyglądzie. Charakteryzuje je funkcjonalność, humor, design i przede wszystkim osobowość, dzięki której każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego klimatu i charakteru. Ciekawe akcesoria do domu i ogrodu, oryginalne gadżety osobiste i niebanalne dekoracje, które zawsze dostepne są w ogromnej gamie kolorystycznej.

kupisz tutaj button

Podobne

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.