kubek narwal

Kubek Narwal by ThumbsUp

Kubek Narwal zaprasza na herbatę. Żadne gorące napoje mu nie straszne. Jeśli zamiast herbaty wybierzesz kawę,również wyciągnie pomocą płetwę. To chyba najsłodszy kubek jaki widzieliście.

kubek narwal

kubek narwal 2

Kubek Narwal skradł już serce niejednej kobiecie, co wcale nie powinno dziwić. Tylko spójrz na pyszczek tego uśmiechniętego stworka. Przypłynął z odległej Arktyki, aby uraczyć cię ulubionym napojem. Z takim urokiem, nie trudno, aby stał się twoim najlepszym przyjacielem, z którym chętnie podzielisz się plotkami przy porannej kawie. W przeciwieństwie do innych Narwali, ten wyjątkowo lubi ciepło, a najlepiej czuje się w towarzystwie gorących napojów. Jest tak słodki, że bardziej słodko być nie może.

Kubek Narwal ma pojemność 400 ml, a na środku uroczej buźki znajdziesz magiczny róg. Nie ma on jakiegoś szczególnego zastosowania, ma po prostu pięknie wyglądać, i przykuwać uwagę. Wszystkie panie w domu oszaleją na punkcie tego słodkiego zwierza, i każda będzie chciała pić w nim ulubiony napój. Mocna kawa, zielona herbata, czy gorąca czekolada? nieważne co lubisz najbardziej, kubek narwal uwielbia je wszystkie.

Narwalowy kubek to świetny prezent dla kobiety, której mięknie serce na widok słodkich drobiazgów. Także nastolatka mająca fioła na punkcie jednorożców, i małych piesków, będzie nim zachwycona. Mogę się założyć, że również niejeden pan będzie się w nim skrycie podkochiwał.

Tutaj znajdziecie inne, ciekawe kubki, a także zaparzacze do herbaty.

Posted in dom, kuchnia, poranna kawa and tagged , , , , , , , , , .