pojemnik na lód z foremką lekue

Kubełek na lód z foremką w pokrywce Ice Box marki Lekue

pojemnik na lód z foremką lekue

Każde przyjęcie, duże czy małe, wymaga od gospodarza podania nie tylko smacznych drinków, ale również kostek lodu. Kubełek na lód z foremką w pokrywce marki Lekue poradzi sobie z tym zadaniem idealnie. Pojemnik Ice Box to funkcjonalny i dobrze wyglądający gadżet 2w1, dzięki któremu nie tylko przygotujesz lodowe kostki, ale jeszcze zaserwujesz je w dobrym stylu. Atrakcyjne akcesorium barowe, idealne na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, a szczególnie te organizowane letnią porą. Świetnie sprawdza się, kiedy trzeba przygotować,  w większych ilościach, domową mrożoną kawę, cytrynowe ice tea, kolorowe drinki czy zdrowe, zimne soki owocowe.

Błyszczący, elegancki pojemnik na lód pomieści do 132 kostek, a w jego pokrywce, która jest jednocześnie foremką, znajdzie się miejsce na dodatkowy zapas. Kubełek wykonany jest z odpornego na niskie temperatury tworzywa sztucznego, o doskonałych właściwościach izolacyjnych, dzięki czemu kostek wystarczy na długo

Lekue to hiszpańska firma, która od lat zajmuje się produkcją pomocy kuchennych z najwyższej jakości silikonu. Ciekawe formy do pieczenia, składane naczynia do gotowania na parze, elastyczne pudełka na kanapki, praktyczne pokrywki czy oryginalne naczynia do szybkiego przyrządzania posiłków w mikrofali to tylko czubek góry lodowej bogatej oferty tej marki. Wszystkie produkty są lekkie, praktyczne i łatwie w utrzymaniu czystości.
kupisz tutaj button

Posted in bar, dom, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.