zloty znicz lampka

Lampka Złoty Znicz – Harry Potter

Lampka złoty znicz to oryginalny gadżet, który udekoruje pokój każdego fana przygód Harrego Pottera. Idealny do sypialni, lub biura w stylu Hogwartu. Stare książki, drewniane meble, półmrok, na na komodzie to cacuszko, wyglądające niczym muzealny eksponat. Można na nie patrzeć godzinami.

zloty znicz lampka

Lampka złoty znicz oczaruje wszystkich potteromaniaków. Ta latająca kulka, zamknięta pod transparentnym kloszem, ozdobi pokój każdego czarodzieja, a także oświetli go podczas kompletnej ciemności. Aby cieszyć się światłem wychodzącym spod magicznej kopuły wystarczy lampkę podłączyć do komputera poprzez złącze USB. Idealna do wieczornych seansów filmowych, szczególnie tych z Harrym, i przyjaciółmi, w roli głównej. Jeśli lubisz półmrok, i magiczne klimaty, to ten gadżet cię nie zawiedzie.

Złoty znicz w akcji..

Mugole grają w piłkę nożną, a czarodzieje w Quiddicha. Jest to czarodziejski sport uprawiany na miotłach, w którym zawodnicy dwóch drużyn próbują złapać małą, skrzydlatą kulkę. Kulka porusza się niezwykle szybko, więc złapanie jej to nie lada wyzwanie, ale Harry Potter zawsze wychodził z gry zwycięską ręką. Sport był bardzo popularny wśród magicznej społeczności, a tata Harrego był jego prawdziwą gwiazdą, zresztą jak i kilkanaście lat później sam Harry. W najmniej oczekiwanym momencie łapał znicz, co zapewniało drużynie dużą przewagę nad przeciwnikiem, a tym samym zwycięstwo. Postaw na biurku magiczna lampkę ze złotym zniczem, a poczujesz się jak prawdziwy master Quiddicha.

Złoty znicz pod kopułą sprawia, że aż chce się zamienić w szukającego, wsiąść na miotłę, i razem z Harrym, zagrać w Quiddich’a. Ten oryginalny gadżet wygląda niczym eksponat z muzeum Hogwartu, dlatego atmosfera, którą tworzy, jest taka magiczna. Patrząc na lampkę, masz ochotę otworzyć kopułę, i wypuścić skrzydlatą kulkę na wolność? Niestety z przykrością stwierdzamy, że ten okaz nie lata, ale za to stanowi super dekorację. Jeśli nie chcesz ukrywać go przed światem, zawsze możesz zabrać go do pracy, i postawić na biurku. Wyobraź sobie zdziwione spojrzenia wszystkich mugoli, którzy zobaczą złoty znicz, i będą się zastanawiać co to u licha jest.

Tutaj znajdziecie więcej gadżetów z motywem Harrego Pottera.

Posted in dom, filmowe, oświetlenie and tagged , , , , , .