lyzka monstera

Łyżka liść monstery by Ototo Design

Łyżka liść monstery to nowoczesny gadżet kuchenny, stworzony z myślą o miłośnikach natury. Urok, Piękny design i dobra jakoś wykonania sprawiają, że ta oryginalna łyżka jest obiektem pożądania wielbicieli tropikalnych klimatów.

łyżka liść monstery 2

łyżka liść monstery

Łyżka liść monstery to gadżet, od którego ciężko oderwać wzrok. Ten zgrabny liść, wraz z łodygą, przeskoczył z doniczki, prosto do miski z sałatką, i świetnie się tam czuje. Łyżka monstera to gadżet pełen uroku i wdzięku, dokładnie tak jak piękne liście prawdziwej rośliny. Monstera to prawdziwa elegantka w świecie natury.

Kiedy świat oszalał na punkcie podziurawionych liści monstery, wyglądem przypominających serce, jej wizerunek trafia na różne gadżety i akcesoria, ale ten pomysł wyjątkowo przykuwa uwagę. Tropikalna łyżka, jak wszystkie gadżety Studia Ototo, ma za zadanie wywołać uśmiech na twarzy obdarowanego. Między przedmiotem, a jego zastosowaniem zawsze występuje pewna interakcja.  Tutaj możemy znaleźć ich kilka. Po pierwsze łyżka do sałaty kojarzy się z roślinami, a monstera rośliną bez dwóch zdań nią jest. Po drugie duże liście, w krajach tropikalnych wykorzystywane są jako podkładki pod jedzenie, zatem kolejny związek z żywnością. Można jeszcze doszukiwać się nawiązań wegańskich lub wegetariańskich, i chociaż monstera nie jest jadalna, to jest w pełni wege. Łyżka liść monstery to super pomysł na prezent.

Tutaj znajdziecie inne, fantastyczne gadżety marki OTOTO

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , .