lyzka monstera

Łyżka liść monstery by Ototo Design

Łyżka liść monstery to nowoczesny gadżet kuchenny, stworzony z myślą o miłośnikach natury. Urok, Piękny design i dobra jakość wykonania sprawiają, że ta oryginalna łyżka jest obiektem pożądania wielbicieli tropikalnych klimatów.

Łyżka liść monstery to gadżet, od którego ciężko oderwać wzrok. Ten zgrabny liść, wraz z łodygą, przeskoczył z doniczki, prosto do miski z sałatką, i świetnie się tam czuje. Łyżka monstera to gadżet pełen uroku i wdzięku, dokładnie tak jak piękne liście prawdziwej rośliny. Monstera to prawdziwa elegantka w świecie natury.

Do kupienia tutaj -> Łyżka jungle

łyżka liść monstery 2

Kiedy świat oszalał na punkcie podziurawionych liści monstery, wyglądem przypominających serce, jej wizerunek trafia na różne gadżety i akcesoria, ale ten pomysł wyjątkowo przykuwa uwagę. Tropikalna łyżka, jak wszystkie gadżety Studia Ototo, ma za zadanie wywołać uśmiech na twarzy obdarowanego. Między przedmiotem, a jego zastosowaniem zawsze występuje pewna interakcja.  Tutaj możemy znaleźć ich kilka. Po pierwsze łyżka do sałaty kojarzy się z roślinami, a monstera rośliną bez dwóch zdań nią jest. Po drugie duże liście, w krajach tropikalnych wykorzystywane są jako podkładki pod jedzenie, zatem kolejny związek z żywnością. Można jeszcze doszukiwać się nawiązań wegańskich lub wegetariańskich, i chociaż monstera nie jest jadalna, to jest w pełni wege. Łyżka liść monstery to super pomysł na prezent.

Tutaj znajdziecie inne, fantastyczne gadżety marki OTOTO

łyżka liść monstery

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

25+ uroczych prezentów dla domatorki

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , .