magnesy do sznurówek Clicks Life

Magnesy do sznurówek Clicks Life

magnesy do sznurówek Clicks Life

Magnesy do sznurówek Clicks Life to sprytny gadżet osobisty, który dzięki swojej praktyczności i uniwersalności ułatwia życie biegaczom, rowerzystom, nastolatkom a nawet dzieciakom w przedszkolu. Te innowacyjne nakładki zostały stworzone z myślą o wszystkich tych, których denerwują nierówno zawiązane, lub wiecznie rozwiązujące się sznurowadła, przeszkadzające zarówno podczas rekreacyjnego biegu,  spaceru po szkolnym korytarzu, czy jazdy na rowerze.

Click Life pozwala „zasznurować” buty jedną ręką, w niecałe dwie sekundy. Wystarczy przewlec sznurówki z trzech ostatnich dziurek przez specjalne otwory gadżetu, a potem połączyć ze sobą namagnesowane końcówki. Odpowiednie połączenie zostanie zasygnalizowane charakterystycznym klikiem.

Jeśli zdecydowanie bardziej podobają ci się buty sznurowane niż na rzepy, a jednocześnie lubisz praktyczne i designerskie rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić cenny czas, to magnetyczne zapięcie do butów na pewno ci się spodoba. Fajny pomysł na prezent dla nastolatka.

kupisz tutaj button

Posted in osobiste and tagged , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.