pojemnik dziecięcy pixi done by deer

Metalowa półka ze zwierzakiem Pixi od Done by Deer

pojemniki dziecięce pixi done by deer

pojemnik dziecięcy pixi done by deer

Metalowa półka ze zwierzakiem Pixi od Done by deer to doskonały dodatek do dziecięcego pokoju, dzięki któremu stylowo zapanujesz nad porozrzucanymi zabawkami. Pojemnik na drobiazki Pixi, tradycyjnemu wystrojowi doda skandynawskiego klimatu, natomiast zastosowany w pomieszczeniu nowoczesnym jeszcze bardziej podkreśli jego minimalistyczny charakter. Urocze zwierzęta świetnie komponują się z surową formą pojemnika, dlatego całość wygląda ładnie i estetycznie.  Kolorystyka od pasteli po bardzo żywe kolory pozwala na dopasowanie półki do własnych potrzeb.

Metalowe półki z kolekcji Pixi doskonale prezentują się zestawione w mniejszych lub większych grupach, powieszone na ścianie lub postawione na biurku, parapecie, czy regale

Done by deer to skandynawska firma, która charakteryzuje się miłością do dzieci i najlepszego, skandynawskiego wzornictwa. Jej produkty są więc nie tylko piękne i starannie wykonane, ale przede wszystkim, za sprawą najwyższej jakości materiałów, bezpieczne dla najmłodszych użytkowników designu. W ofercie marki znalazły się zarówno naczynia, jak i meble do dziecięcego pokoju, dodatki, dekoracje i zabawki. Ulubiony zwierzak pilnuje ulubionych drobiazgów!

kupisz tutaj button

Posted in dom, dziecko, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.