zestaw Dziecięcy zestaw lunchowy Bento Skip Hop

Mini lodówka z pojemnikami na przekąski Bento marki Skip Hop

zestaw Dziecięcy zestaw lunchowy Bento Skip Hop

Mini lodówka z pojemnikami na przekąski Bento marki Skip Hop to kolorowe, szczelne pudełka, dopasowana do nich torba termoizolacyjna, oraz specjalny wkład chłodzący. Pojemniki są szczelne, a torba świetnie trzyma odpowiednią temperaturę, dlatego zestaw ten świetnie nadaje się na piknik, wycieczkę, czy długą podróż samochodem. Ten praktyczny gadżet został stworzony głównie z myślą o dzieciach, ale dorośli też na pewno nie raz z niego skorzystają.

Zestaw do transportu obiadu Bento zawiera sześć pojemniczków, które można ze sobą łączyć za pomocą specjalnych wypustek, a zastosowane materiały pozwlają na używanie ich w mikrofalówce oraz w zamrażalniku. Sztywna torba, po włożeniu zmrożonego wkładu, będzie służyć za mini lodówkę turystyczną. Przy etui znajduje się również guma, do której przymocujemy bidon lub butelkę. Jak wiadomo dzieci lubią wybrzydzać, i nie zawsze pasuje im to co przygotują dla nich troskliwi rodzice, zatem zawsze warto dać im pewien wybór. Dlatego też zestaw pudełek Bento od Skip Hop posiada, zamiast dwóch dużych pojemników, aż sześć małych, dzięki czemu można zabrać ze sobą sześć różnych dań. Czy będą to pomidorki koktajlowe, kawałki jabłka, ryż z warzywami, czy ulubiona pomidorowa z makaronem, już zależy od wyobraźni rodzica.

Słowo Bento wywodzi się z kultury japońskiej i oznacza pojedynczą porcję jedzenia serwowaną w specjalnym pojemniku. Tradycyjne bento składa się z ryżu, ryby lub mięsa, ale słowo to zyskało już tak dużą popularność na całym świecie, że w zasadzie można każdy lunch w pudełeczku, czy jedzenie pakowane na wynos nazwać w taki sposób. Zestaw na porcje jedzenia marki Skip Hop to zatem aż sześć małych Bento, które można dowolnie ze sobą łączyć, a praktyczna torba zachowa całość w doskonałej świeżości.

kupisz tutaj button

Posted in auto, dziecko, osobiste, podróż, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.