torba tashe koziol pomarancz

Minimalistyczna torba Tasche firmy Koziol

torba tashe koziol

torba tashe koziol pomarancz

Minimalistyczna torba z tworzywa sztucznego Tasche to praktyczny i dekoracyjny gadżet do domu, ogrodu, a nawet auta. Torba Tasche, klasyk niemieckiej firmy Koziol, świetnie sprawdza się jako pojemnik na owoce, kwiaty, pieczywo, czy najróżniejsze drobiazgi. W zasadzie zastosowanie znajdzie wszędzie tam, gdzie trzeba coś przenieść, przewieźć, albo przechować. Pojemnik w kształcie torby dostępny jest w kilku rozmiarach oraz w wielu atrakcyjnych wariantach kolorystycznych.

Modny, prosty kształt gadżetu, oraz duży uchwyt pozwalający na noszenie torby na ramieniu sprawiają, że jest on doskonałym, nowoczesnym towarzyszem wyjazdów, pikników, wakacji nad morzem czy codziennych zakupów. Torba Tasche jest niezwykle pakowna i łatwa do utrzymania w czystości, a geometryczny motyw na brzegu torby nadaje jej designerskiego charakteru.

Marka Koziol to produkty codziennego użytku o niecodziennym wyglądzie. Charakteryzuje je funkcjonalność, humor, design i przede wszystkim osobowość, dzięki której każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego klimatu i charakteru. Ciekawe akcesoria do domu i ogrodu, oryginalne gadżety osobiste i niebanalne dekoracje, które zawsze dostepne są w ogromnej gamie kolorystycznej. Firma zwraca szczególną uwagę na kwestie związane z ochroną środowiska. Torba została stworzona w 100% z materiałów przetwarzalnych. Jej trwałość sprawia, że zastąpi setki jednorazowych torebek foliowych

kupisz tutaj button

 

Posted in auto, dom, ogród, podróż, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.