miska z pokrywka pies

Miska z pojemnikiem na karmę w kształcie psa od Qualy

miska z pokrywka pies

 

Oto miska z pojemnikiem na karmę 2w1 w krztałcie psiaka.  Ten uroczy konter marki Qualy Dsign to praktyczny gadżet, który pozwoli zapanować nad nieposkromionym apetytem każdego Azora. Zestaw Puup składa się z trzech, zintegrowanych ze sobą, elementów, które w całości tworzą fajną dekorację, a każde z osobna pełni dość istotną funkcję. Zaczynając od dołu, psia dupka to pojemna miska, a dołączony do niej ogon pełni rolę uchwytu, dalej jest pokrywka do miski ,z ukrytym w korpusie psa pojemnikiem na karmę, a całości dopełnia  wieko w kształcie psiego pyszczka. Dzięki zamykanemu kontenerowi, zapach karmy nie roznosi się po całym domu, a właściciel ma do niej łatwy i szybki dostęp.

Po skończonym posiłku wystarczy złożyć wszystkie części, żeby otrzymać efektowną dekorację. Jesli prócz urodzin mamy, babci, czy brata celebrujesz również święto swojego pupila, to ten psi zestaw do karmienia będzie dla niego prezentem idealnym. Z tej samej serii dostępny jest również pojemnik w kształcie kota.

pojemnik na karme kot

Qualy to doskonałe połączenie zaskakujących pomysłów, kolorów i troski o ekologiczną produkcję. Niemal 100% produktów Qualy powstaje z materiałów z recyklingu. Również ich opakowania są stworzone w oparciu o kartony z recyklingu i nadruki tworzone tuszem sojowym.

kupisz tutaj button

Posted in dom, przechowywanie, zwierzęta and tagged , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.