młynek do posypek Prepara

Młynek do posypek Topper Chopper marki Prepara

młynek do posypek PreparaMłynek do posypek Topper Chopper firmy Prepara to uroczy gadżet kuchenny, dzięki któremu można stworzyć niepowtarzalne toppingi  do ulubionych deserów. Ma niezwykle prostą i wygodną w obsłudze konstrukcję i ładny estetyczny wygląd, dlatego z pewnością nakłoni nawet najmłodszych do pomocy w kuchni.

Topper Chopper składa się z dużego szklanego pojemnika z antypoślizgową, zdejmowalną podkładką i mechanizmu mielącego z wygodną korbką, która sprawia, że nie trzeba dużej siły do wykonania tej pracy. Na samej górze jest niewielki pojemnik z przykrywką do którego wsypujemy przeznaczone do rozdrobnienia produkty: orzechy, cukierki, czy ciasteczka.

Po skończonej pracy możemy oddzielić dolny pojemnik z uzyskaną posypką, przykrywamy go wygodną, uchylną pokrywką ułatwiającą posypywanie ciast czy kremu. Dodatkowo można ten pojemnik przewrócić do góry dnem. Antypoślizgową podstawkę zdejmujemy i mamy wygodną szklankę szeroką w górnej części. Możemy teraz zanurzyć lody w posypce. Dolna szklanka może dodatkowo służyć do przechowywania pozostałej posypki. Atrakcyjny wygląd sprawia, że młynek do posypek jest świetnym pomysłem na prezent okolicznościowy.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.