monopoly przyjaciele 2

Monopoly z serialu „Przyjaciele”

„Przyjaciele” to jeden z tych seriali, który nigdy się nie nudzi, nawet jeżeli oglądałeś ten sam odcinek dziesięć razy. Swoje lata już ma, ale w dalszym ciągu śmieszy, i wzrusza jednocześnie, wszystkie pokolenia. Ikona lat 90., na równi z wysoko podciągniętymi skarpetkami i obszernymi bluzami. Kolejnym klasykiem, tym razem wśród gier, jest planszówka Monopoly, której twórcy zainspirowali się słynnym serialem.

monopoly przyjaciele 2

Monopoly „Przyjaciele” to powrót do przeszłości w najlepszym stylu. Gra pozwoli jeszcze raz przeżyć najważniejsze momenty z serialowego życia, a przy tym nieźle się bawić. W porównaniu do wersji klasycznej, zaszło tutaj kilka zmian, i nie chodzi tylko o grafikę. Pole więzienie zostało przedstawione jako metafora związku Rachel i Rossa, a karty „szansa” i „kasa społeczna” to teraz „mieszkanie nr 19” i „mieszkanie numer 20”. Na polu Start znajduje się kawiarnia Central Perk, będąca ulubionym miejscem spotkań bohaterów.

Zmiany zaszły także w pionkach. Jest dokładnie tyle ilu bohaterów, a ich wygląd sprawia, że bez problemu zgadniesz, który symbolizuje którą postać. Każdy bohater jest unikalny, dokładnie tak samo jak pionki. Nie ma wątpliwości, że pudełko z pizzą należy do Joey’a, gitara do Phoebe, czapka kucharza do Monici, dinozaur do Ross’a, torebka do Rachel, a kamizelka do Chandler’a. Jeśli chodzi o samą grę to nie zabrakło motywu kawiarni Central Perk, czy ramki na fioletowych drzwiach mieszkania Monici. 10 sezonów zamkniętych w jednej grze to niezapomniane wrażenia dla każdego prawdziwego fana Przyjaciół. Gra w wersji polskiej.

Zobacz gdzie kupić -> Monopoly Przyjaciele

monopoly przyjaciele

 

 

 

 

Posted in dom, filmowe and tagged , , , , , , , , , , .