naczynie do omletu

Naczynie do robienia omletów w mikrofalówce marki Lekue

naczynie do omletu

Silikonowe naczynie do robienia omletów w mikrofalówce to sprytny gadżet hiszpańskiej firmy Lekue, który powstał z myślą o ludziach zabieganych, mających mało czasu, ale świadomych, jak ważne jest zdrowe i dobrze zbilansowane odżywianie. W pojemniku mużna przygotować omlety z dodatkami lub bez.

Przygotowanie dania jest bardzo proste: wystarczy połączyć w misce jajka z mlekiem, szczyptą soli i jakimkolwiek dodatkiem, przelać do silikonowej formy i całość włożyć do kuchenki mikrofalowej. Trzymając za rączki naczynia, przełożyć je na drugą stronę na dodatkowe 30 sekund. W taki sposób można przygotować omlety w mikrofali lub w piekarniku, bez dodatku tłuszczu.

Lekue to hiszpańska firma, która od lat zajmuje się produkcją pomocy kuchennych z najwyższej jakości silikonu. Ciekawe formy do pieczenia, składane naczynia do gotowania na parze, elastyczne pudełka na kanapki, praktyczne pokrywki czy oryginalne naczynia do szybkiego przyrządzania posiłków w mikrofali to tylko czubek góry lodowej bogatej oferty tej marki. Wszystkie produkty są lekkie, praktyczne i łatwie w utrzymaniu czystości.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.