notes alicja w krainie czarów

Notesy Alicja w krainie czarów od Moleskine

notes alicja w krainie czarów notes alicja różowy

 

Klimatyczny notes, który zdobi motyw z Alicji w krainie czarów to stylowy gadżet, dzięki któremu twoje notatki nabiorą uroku i charakteru. Notatniki z kolekcji Alice’s Adventures in Wonderland, z bohaterami powieści L. Carroll’a, wykonane są starannie, z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu mogą stanowić atrakcyjny prezent.

Podręczne i praktyczne akcesoria dla fanów Białego Królika, Szalonego Kapelusznika, czy Kota z Cheshire, charakteryzują się dedykowanymi okładkami z wizerunkiem postaci z powieści i cytatami z książki oraz umieszczonymi w tylnej kieszeni naklejkami (2 arkusze) z symbolami kolorów kart. Wewnętrzna strona okładki przedstawia scenerię typową dla dziwnego lasu, towarzysząc pierwszej stronie notesu, przeznaczonej na wpis ‚in case of loss’ (w razie zguby). Prezentowany tu notes, to notes w kieszonkowym rozmiarze P z twardą oprawą o zaokrąglonych rogach, 192 stronach, charakterystyczną dla notesów Moleskine gumką i materiałową zakładką. Doskonałej jakości papier bezkwasowy 70 g/m2 w kolorze kości słoniowej i dostępność w wersji gładkiej lub w linie to dodatkowe atuty produktu.  Notesy Alicja w krainie czarów od Moleskine zadowolą nawet samą królową kier!

kupisz tutaj button

Posted in biuro, filmowe, osobiste and tagged , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.