ogrzewacze do dłoni kot pusheen

Ogrzewacz dłoni Pusheen

Ogrzewacz dłoni Pusheen to praktyczny gadżet, bez którego w zimie może być ciężko. Czasem nawet najgrubsze rękawiczki nie pomagają, jeśli temperatury są bardzo niskie, dlatego zawsze warto mieć pod ręką ogrzewacz do dłoni. Dosłownie pod ręką!

ogrzewacze do dłoni kot pusheen

Kiedy przychodzi zima, wszyscy myślą o ciepłej kurtce, nieprzemakalnych butach, i ciepłej, wełnianej czapce. Oczywiście wszystkie te części garderoby są niezwykle potrzebne podczas mrozów, ale warto mieć także dodatkowe zabezpieczenie. Gadżetem,który spełni się w tej roli idealnie, jest ogrzewacz do dłoni, i to nie byle jaki, bo ogrzewacz do dłoni kot Pusheen.

Kota Pusheen’a wszyscy znają, i większość uwielbia, dlatego gadżety z jego podobizną są zawsze hitem. Ogrzewacze do dłoni są jednym z nich, i mimo swoich niewielkich rozmiarów, potrafią zdziałać cuda. Z nimi już żadna zima nie będzie straszna.

Chcecie wiedzieć jak taki ogrzewacz działa? Otóż w środku Pusheen’ów znajduje się specjalny płyn, który zmienia swoja konsystencję pod wpływem temperatury. Odpowiednio „pobudzony” potrafi także uwalniać ciepło, i to właśnie dlatego można przez kilkanaście minut ogrzewać nim ręce. Cały proces jest dość skomplikowaną reakcja chemiczną, ale najważniejsze, że dłonie nie marzną. Jedyne o czym należy pamiętać, to odpowiednie przygotowanie ogrzewacza przed wyjściem. Aby mieć możliwość ogrzania dłoni na mrozie, należy gadżet wrzucić do wody, i zagotować. Dzięki temu żel w środku stanie się płynem, i będzie mógł w odpowiednim momencie uwolnić ciepło. Cała magia nie miałaby miejsca gdyby nie blaszka w środku. Inicjuje ona cały proces, dlatego ogrzewacze, w miejscu blaszki trzeba zgiąć. Po zgięciu płyn zaczyna krzepnąć, a nasze dłonie stają się cię przyjemnie ciepłe. Po powrocie należy ogrzewacze koty znowu przygotować na kolejny mroźny dzień.

Ogrzewacz dłoni Pusheen to gadżet niezastąpiony w zimowe wieczory, czy wielominutowe oczekiwanie na przystanku. Jakoś tak dziwnie się składa, że dłonie marzną najbardziej w oczekiwaniu na spóźniony autobus, lub tramwaj.

Tutaj znajdziecie inne, ciekawe akcesoria z kotem Pusheen’em.

Posted in dom, osobiste, podróż and tagged , , , , , , , , .