Okrągła ładowarka solarna na okno XdDesign

Okrągła ładowarka solarna na okno Port od XDDesign

Okrągła ładowarka solarna na okno XdDesign

Okrągła ładowarka solarna na okno Port od XDDesign to nowoczesny gadżet osobisty, który zadba o pełną baterię twojego smartfona wszędzie tam, gdzie jest dostęp do promieni słonecznych. Telefon można ładować w biurze, parku, czy w samochodzie, a specjalna przyssawka pozwala zamocować ładowarkę również na każdej szybie. Sprawdza się podczas podróży pociągiem, czy autosusem, podczas długiego czekania na samolot na lotnisku, na pikniku, a także podczas wielogodzinnego stania w korku. Jedyne czego potrzeba do naładowania sprzętu to odrobina energii słonecznej, którą specjalny solarny panel zamieni w energię elektryczną.  Jest to świetna i ekologiczna alternatywa dla klasycznych ładowarek, które niestety nie w każdych warunkach spełniają dobrze swoją funkcję. Pojemność baterii to 1000mAh.

Okrągła ładowarka naokienna jet niewielka, więc spokojnie zmieści się do małej torebki, saszetki czy nawet kieszeni. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w sprzętach elektronicznych obniża koszty ich użytkowania, chroni środowisko i daje dużo więcej możliwości, dlatego mechanizmy te stosuje się coraz częściej. Innowacyjna ładowarka solarna z przyssawką Port prócz tego, że jest funkcjonalna, zachowuje także ciekawy design, dzięki czemu jest prawdziwą gratką dla miłośników nowinek technologicznych.

Jeśli ten pomysłowy gadżet do telefonu podepnie się kablem do komputera, można naładować go na zapas, i zamienić w poręczny podróżny Powerbank. Ładowarki dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, a ich funkcjonalność i ciekawe wzornictwo sprawiają, że będą super upominkiem.

kupisz tutaj button

Posted in biuro, dom, osobiste, podróż, technologia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.