nóż do przekąsek Sasha Koziol

Oryginalny nóż do przekąsek Sasha firmy Koziol

nóż do przekąsek Sasha Koziol

Oryginalny nóż do przekąsek z serii Sasha firmy Koziol to praktyczny i stylowy gadżet do krojenia serów, chleba, warzyw i owoców. Dobra jakość wykonania i niespotykany design sprawiają, że nie sposób oderwać od niego wzroku. noże do przekąsek sasha koziol

Noże do przekąsek z kolekcji Sasha to projekty, od których wieje chłodem. Ich kształt zainspirowany został bowiem kształtem narzędzi używanych przez rdzennych mieszkańców Grenlandii i wytwarzanych pierwotnie z kości zwierząt. Prezentowany tu nowoczesny nóż Sasha to intrygujący, a jednocześnie niezwykle praktyczny i wygodny gadżet kuchenny, który dzięki swojej formie i właściwościom – zaostrzonemu czubkowi, ostrym ząbkom, niewielkiemu rozmiarowi – sprawdzi się doskonale w krojenia przekąsek taki jak warzywa, owoce i sery. Niezwykle twarde tworzywo użyte do wykonanego z jednego kawałka plastiku noża oraz owalny uchwyt to dodatkowe atuty tego nowoczesnego, a jednocześnie sięgającego w daleką przeszłość produktu.

Marka Koziol to produkty codziennego użytku o niecodziennym wyglądzie. Charakteryzuje je funkcjonalność, humor, design i przede wszystkim osobowość, dzięki której każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego klimatu i charakteru. Ciekawe akcesoria do domu i ogrodu, oryginalne gadżety osobiste i niebanalne dekoracje, które zawsze dostepne są w ogromnej gamie kolorystycznej.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.