mini toster z różkami diablo

Oryginalny toster diablo do okrągłych zapiekanek

mini toster z różkami diablo

Oryginalny toster diablo do okrągłych zapiekanek to ciekawy gadżet kuchenny, który przyda się w każdym domu, i spodoba się zarówno dzieciakom, jak i dorosłym. Produkt ten pozwala przygotować tosty z najróżniejszym nadzieniem, od wytrawnych serowych z szynką, poprzez bardziej dietetyczne warzywne, aż po te typowo słodkie z czekoladą lub owocami. Maszynka do okrągłych tostów Diablo to super pomysł na prezent.

Przygotowanie tostów z farszem w środku jest bardzo proste. Wystarczy w maszynce położyć dwie kromki pieczywa, między nimi umieścić ulubione dodatki,  całość zacisnąć, i tak opiekać po kilka minut z każdej stron,y nad palnikiem kuchenki gazowej bądź elektrycznej, lub nawet w płomieniach ogniska. Tytanowa powłoka prasy zapewnia równomierne opiekanie, i zapobiega przywieraniu chleba do ścianek. Dodatkowymi atutami tej sprytnej maszynki do tostów są brak jakichkolwiek kabli, możliwość mycia w zmywarce, oraz przede wszystkim ciekawy wygląd. Diabelski opiekacz posiada bowiem zabawne różki, a jego niewielkie rozmiary pozwalają na zaoszczędzenie miejsca w kuchennej szufladzie, a także zabranie go ze sobą w każdą podróż.

Toster diablo to uniwersalna pomoc kuchenna, dzięki której można szybko i sprawnie przygotować pyszne przekąski zarówno na codzień, jak i od święta. Super dodatek na przyjęcie dla dzieci, spotkanie ze znajomymi,  wieczór filmowy, czy po prostu uzupełnienie porannej jajecznicy.

kupisz tutaj button

Posted in dom, grill, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.