muminki garnki retro muurla

Retro naczynia z Muminkami by Muurla

Muminki, wraz z przyjaciółmi, opuściły swoją dolinę, i przeniosły się prosto do twojej kuchni. Wszystko za sprawą fińskiej marki Muurla, będącej autorem uroczej kolekcji naczyń z muminkami. Postaci ozdobiły kuchenne akcesoria do gotowania i serwowania posiłków, a całość została utrzymana w ciekawym retro klimacie.

Wśród emaliowanych naczyń znajdziesz wiele ciekawych propozycji graficznych. Jesteś fanem Bobka, mamy Muminka, a może Panny Migotki? To bez znaczenia, ponieważ dla każdego bohatera znalazło się miejsce chociaż na jednym naczyniu. W rezultacie każdy każdy fan znajdzie coś dla siebie, oraz swoich przyjaciół. Zastawa jest odporna na wysokie temperatury. Żadna kuchenka gazowa im nie straszna, dlatego spokojnie możesz podgrzać w nich zupę, czy zagotować wodę na herbatę. Serwowane w nich posiłki skupią na sobie spojrzenia, nie tylko za sprawą przepysznej zawartości, ale także pięknej grafiki.

Seria dostępna w polskim sklepie -> Muminkowe Akcesoria

muminki garnki retro muurla

Styl retro przeżywa obecnie drugą młodość, i znowu króluje na salonach, i blatach kuchennych.  Kolekcja muminkowych naczyń to nie tylko urocza, bajkowa grafika, ale także modny gadżet. Jeśli znasz jakiegoś wielkiego fana muminków i chcesz sprawić mu radość, to ten zestaw będzie idealnym prezentem.

muminki murrla

garnek muminki

muminki muurla 2

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

Forma do kwadratowej babki marki Nordic Ware

Sycylijskie wzory na akcesoriach kuchennych, czyli współpraca marek SMEG oraz Dolce&Gabbana

Posted in dom, filmowe, kuchnia and tagged , , , , , , , , , .