patelnia platki sniegu nordic ware

Patelnia płatki śniegu do zimowych naleśników od Nordic Ware

patelnia platki sniegu nordic ware

patelnia platki sniegu nordic ware

Patelnia płatki śniegu do zimowych naleśników od Nordic Ware to świetny gadżet śniadaniowy, który sprawi, że serwowane jedzenie będzie nie tylko dobrze smakować, ale również dobrze wyglądać. Patelnia z miejscem na 7 amerykańskich pankejków doskonale sprawdzi się jako prezent okolicznościowy. Jak w naturze, tak i na patelni, każdy płatek jest wyjątkowy.

Zima, jak to zima, jedno ja kochają, inni nienawidzą. Oczywiście ośnieżone drzewa wyglądają bajkowo, ale mróz, który szczypie w policzki, korki, i śliskie chodniki skutecznie zniechęcają do wychodzenia na dwór w zimowy dzień. Podczas takiej pogody najlepiej zostać w domu, ubrać ciepłe kapcie, zaparzyć herbatę i przygotować śniegowe pankejki z syropem klonowym, nutellą i owocami. Naleśniki płatki śniegu to super pomysł na świąteczne, lub mikołajkowe śniadanie niespodziankę. To także sposób na przekonanie niejadków do zjedzenia śniadania, bo przecież kto oprze się tym uroczym pankejkom.

Patelnia płatki śniegu to tylko jedna z wielu ciekawych propozycji marki Nordic Ware, która oferuje przepiękne formy do ciast, oraz niespotykane akcesoria kuchenne do smażenia placków, naleśników czy pączków. Apetyczne kształty produktów i dobra jakośc wykonania sprawiają, że produkty amerykańskiej firmy Nordic Ware pokochał cały świat. Jednym z bezkonkurencyjnych hitów jest z pewnośćią patelnia do uśmiechniętych pankejków (Patelnia Smiley Face).

kupisz tutaj button

Posted in kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.