Patera na wypieki Muminek z serii Moomin Celebration od Arabia Finland

patera muminki muminek

Patera z motywem Muminka to apetyczny gadżet do ciast, od którego nie można oderwać wzroku. Ten ceramiczny, bajkowy gadżet świetnie wygląda w towarzystwie kolorowych muffinek, chrupiących herbatników, super słodkich brownies, czy puchatych bez. Sprawdza się na przyjęciach dla dzieci, plotkach przy kawce, czy spotkaniach miłośników.. muminków. Patera na wypieki Muminek to mistrzowski pomysł na prezent.

 

muminki

Muminki pokochał cały świat, dlatego nic dziwnego, że przeniosły się również na zastawę stołową, żeby brać czynny udział w życiu rodzinnym. Najnowsza kolekcja marki Arabia Fonland Moomin Celebration to efektowne naczynia do ciast, i deserów, z motywem mieszkańców Doliny Muminków, które zauroczą nie tylko dzieci. Mała Mi, Migotka, mama Muminka, czy sam Muminek, w towarzystwie słodkich przekąsek, czy porannej kawy,czują się jak ryba w wodzie. W skład tej serii wchodzą: Pojemnik na ciastka z Małą Mi (w którym siedzi Bobek i wcina precla),  Okrągła forma do pieczenia ciasta z Mamą muminka, patera z Migotką, dzbanek z miarką na którym mała mi popija herbatkę, no i oczywiście patera na wypieki muminek.

Pierwsze projekty rysowników marki Arabia Finland zatwierdzała sama autorka książek o Muminkach, dlatego postaci wyglądające z naczyń kolekcji Moomin Celebration, są niezwykle autentyczne.  I jak tu nie kochać tych kultowych stworków.kupisz tutaj button

 

Posted in dekoracja, dom, filmowe, poranna kawa and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.