zstaw sałątwkoy ptaki sparrow bialy

Piękny zestaw do sałatek ptaki Sparrow od Qualy Design

zstaw sałątwkoy ptaki sparrow bialyZestaw sałatkowy ptaki sparrow qualy

Piękny zestaw do sałatek ptaki Sparrow firmy Qualy Design. Zgrabna miska wraz z łyżkami w kształcie siedzących sobie na brzegu ptaszków, z długimi ogonami, tworzą niebanalny gadżet do domu, który stanowi świetną dekoracje stołu podczas spożywania każdego posiłku i zamienia serwowanie w prawdziwą sztukę.

Dzięki specjalnym wypustom, łyżki ptaki można w każdej chwili zaczepić o brzeg miski, a kilka wersji kolorystycznych zapewnia idealne dopasowanie naczynia do wystroju wnętrza. Komplet miska i łyżki ptaki należą do tych akcesoriów kuchennych, które nie dość, że fantastycznie spełniają swoją funkcję, to jeszcze wygląda niezwykle efektownie. Tak stylowo i apetycznie podana sałatka zniknie w ciągu 5 min. Zestaw sałatkowy Sparrow to pomysł na atrakcyjny i praktycny prezent.

Akcesoria Qualy to doskonałe połączenie zaskakujących pomysłów, mocnych barw i troski o ekologiczną produkcję. Niemal 100% produktów Qualy powstaje z materiałów z recyklingu. Również ich opakowania są stworzone w oparciu o kartony z recyklingu i nadruki tworzone tuszem sojowym.

kupisz tutaj button

Posted in dekoracja, dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.