chochla łabędz ototo

Pływająca chochla łabędź Swanky by OTOTO

Pływająca chochla w kształcie łabędzia to gadżet, dzięki któremu serwowanie zupy przejdzie na wyższy poziom. Zwykłą, nudna chochlę możesz schować głęboko do szuflady, ponieważ z pewnością już nigdy jej nie użyjesz, szczególnie przy gościach.

Niektórym na widok wazy i chochli przypominają się przedszkolne stołówki, z krupnikiem i zupą mleczną w roli głównej. Zupy to jednak super dodatek do obiadu, dlatego warto się przełamać i zacząć jeść je częściej. Szczególnie, jeżeli ma się w kuchni takich pomocników jak chochla w kształcie łabędzia. Z tym gadżetem nawet największy niejadek złapie za smukłą szyję i naleje sobie do miski porcję, przygotowanej przez mamę, zupy.

Na salony wkracza dostojny łabędź, który dumnie unosi się na powierzchni zupy, zaskakując subtelnym kształtem. Do kupienia tutaj -> chochla łabędź

chochla łabędz ototo

chochla labedz

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

20+ gadżetów kuchennych, które wywołają uśmiech na twarzy

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , .