podpórka do książek koziołek Pulpo

Podpórka do książek koziołek Stubborn Goat marki Pulpo

podpórka do książek koziołek Pulpo

Podpórka do książek koziołek Stubborn Goat marki Pulpo to ciekawy gadżet do domu, który pomoże utrzymać porządek na półce, i w oryginalny sposób ozdobi wnętrze. Ten uparty kozioł został wykonany z lakierowanej stali, dzięki czemu świetnie będzie prezentował się w pomieszczeniach minimalistycznych, zaprojektowanych w klimacie industrialnym, lub surowych loftach, czy prawdziwie męskiej kawalerce. Kozioł jest bardzo bojowy, i ze wszystkich sił próbuje utrzymać książki dokładnie w tym miejscu, w którym jest ich miejsce, a wszystko po to by jego właściciel móg cieszyć się porządkiem na półce.

Podpórka kozioł jest ciężka i solidnie wykonana, dlatego spokojnie utrzyma w ryzach nawet dużą ilość książek. Ta oryginalna, rzucająca się o czy, podpora do książek dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Do wyboru klasyczna biel i czerń dla amatorów tradycji, a także żywa, energetyzująca limonka, wprowadzająca do wnętrza mocny akcent. Jeśli znasz jakiegoś mola książkowego, który rownież lubi otaczać się ciekawymi przedmiotami codziennego użytku, to podpórka w kształcie kozła na pewno mu się spodoba. Taki gadżet to fajny pomysł na prezent z okazji urodzin lub parapetówki.

Patrząc na tego upartego kozła, walącego głową w mur z książek, przychodzi na myśl postać bajkowego Koziołka Matołka, jednak ten z podpórki chyba nie ruszy w świat w poszukiwaniu Pacanowa, bo musi zająć się utrzymaniem porządku na półce.

kupisz tutaj button

Posted in biuro, dekoracja, dom, osobiste, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.