podkladka pod laptop taca bosign 2

Podstawka wielofunkcyjna z poduszką Laptray marki Bosign

podstawka z poduszką Lapray bosign

podkladka pod laptop taca bosign 2

Podstawka wielofunkcyjna z poduszką Laptray marki Bosign to praktyczny gadżet do domu, który można wykorzystać na kilka różnych sposobów. Z jednej strony miękka poduszka, którą wygonie trzyma się na kolanach, lub nierównych powierzchniacj, z drugiej sztywna tacka na której bez obaw możemy postawić laptop, kubek z kawą, czy miskę z zupą. To świetne rozwiązanie dla tych którzy pracują w domu, i nie wychodząc rano z łóżka, odpisują na służbowe maile. Spokojnie zjemy też na niej śniadanie, czy zanotujemy coś w kalendarzu.

Antypoślizgowa powierzchnia podkładki ułatwia pracę na laptopie i zapobiega jego zsunięciu się na podłogę, a poducha pozwala na surfowanie po internecie w warunkach, gdzie ciężko o porządne biurko. Z tym pomocnym gadżetem można pracować w łóżku, na kanapie, na fotelu, a nawet na ławce w parku. Gdy akurat nie wykorzysuje się jej jako podkładki pod laptop, można zaserwować na niej pyszne śniadanie do łóżka. Taca z poduszką dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych, oraz w kilku rozmiarach, dlatego każdy może dopasować produkt do własnych upodobań, czy charakteru wnętrza.

Marka Bosign to szwedzkie studio projektowe, którego projekty idealnie pasują do nowoczesnego świata komputerów, tabletów czy smartfonów, i zaskakują swoich użytkowników funkcjonalnością, porządną jakością wykonania i dobrym stylem.

kupisz tutaj button

Posted in dom, osobiste, poranna kawa, relaks, sypialnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.