naczynie do gotowania jajek w mikrofali m-cuisine Joseph Joseph

Pojemnik do gotowania jajek w koszulkach w mikrofali M-Cuisine Joseph Joseph

naczynie do gotowania jajek w mikrofali m-cuisine Joseph Joseph

Pojemnik do gotowania jajek w koszulkach w mikrofali M-Cuisine Joseph Joseph to świetny sprytny gadżet kuchenny dla zabieganych, nie mających czasu na długie przygotowywanie posiłków, szczegónie tych z samego rana. Naczynie do jaj składa się z pojemnika z dwoma komorami, dwóch miseczek z sitkiem, oraz pokrywki, która zapobiega parowaniu wody. Tak przygotowane jajka to świetny dodatek do tostów, sałatek, czy bekonu. Aby zrobić dwa jajka w koszulkach w mikrofalówce wystarczą zaledwie 2 min, natomiast przy jedym, czas skraca się o połowę.

Seria M-Cuisine to funkcjonalne naczynia przeznaczone to przyrządzanie najróżniejszych dań w kuchence mikrofalowej. Doskonale sprawdzają się zarówno w domu zapracowanego singla, jak i podczas robienia obiadu dla całej rodziny. W skłąd koleckji wchodzą: naczynie do makaronu, naczynie do omletów, naczynie do ryżu i kasz, uniwersalny pojemnik do gotowania na parze 3w1, pojemniki do podgrzewania posiłków, oraz prezentowany tutaj pojemnik z dwoma komorami do gotowania jajek.

Zaletami serii M-Cuisine są ergonomiczny kszyałt naczyń, ciekawa kolorystyka, oraz przede wszystkim niezwykła funkcjonalność, dzięki której można zaoszczędzić sporo czasu w kuchni.

Pomysł na śniadanie z wykorzystaniem naczynia do gotowania jajek w koszulkach w mikrofali? Proszę bardzo! Bierzemy dwie kromki pełnoziarnistego pieczywa, opiekamy je w tostrze, smarujemy je wcześniej przygotowaną pastą z awokado, czosnku i soku z cytryny, kładziemy po dwa plasterki pomidora na każdej kromce, dodajemy nasze jajko w koszulce, dodajemy sól, posypujemy ulubionymi ziołami lub szczypiorkiem i voila, mamy danie niczym z restauracyjnego, śniadaniowego menu.

kupisz tutaj button

 

Posted in kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.