torba na luncz paczek

Pojemnik na lunch Pączek

Jak wiadomo pączki na śniadanie to nie najlepszy wybór, ale śniadanie w pączku to już inna bajka. Ten uroczy lunch box mieści w sobie całkiem sporą ilość jedzenia, a do tego wygląda bosko.

torba na luncz paczek

Pojemnik na lunch pączek to must have wszystkich wielbicieli słodkości, którzy postanowili przejść na dietę, ale w głowie wciąż im gluten i cukier. Od jedzenia oczami jeszcze nikomu się nie przytyło, prawda? Dlatego też nie ma żadnego problemu w zabieraniu ze sobą drugiego śniadania w okrąglutkim pączusiu. Na początku jednak trzeba się bardzo postarać, aby zawartość pojemnika wyglądała równie apetycznie jak sam pojemnik. Głowa do góry! Praktyka czyni mistrza! Po pewnym czasie pojemnik nie będzie robił już smaka na słodkie, i bardziej docenisz zdrową zawartość.

Pojemnik na lunch pączek to gadżet nie tylko dla odchudzających się, ćwiczących silna wolę. Może go mieć każdy, i to właśnie w tym wszystkim jest piękne! Jeśli kochasz pączki, nie tylko za ich smak, ale także za uroczy wygląd, to obok tego pudełka nie możesz przejść obojętnie. Tylko spójrz na tą lukrową polewę i kolorową posypkę..bajka! Ten pojemnik na sto procent zostanie zauważony w szkolnej stołówce.

Tutaj znajdziecie także inne pojemniki na drugie śniadanie.

Posted in dom, dziecko, osobiste, podróż and tagged , , , , , , , , , , , , .