lego gadzety batwing

Ponad 2300 elementowy zestaw klocków Lego Batwing z 1989 roku

Lego wprowadza na rynek kolejny zestaw klocków inspirowanych kultowym filmem Batman z 1989 roku. Tym razem jest to Batwing, składający się z ponad 2300 elementów.

Film o Batmanie, z 1989 roku, w reżyserii Tim’a Burton’a, uznany jest za jedną z lepszych ekranizacji przygód człowieka nietoperza. Nie bez powodu firma produkująca najbardziej popularne klocki na Świecie postanowiła zainspirować się tym klasykiem. Na pierwszy ogień poszedł Batmobile, który miał swoją premierę w 2019 roku, natomiast w roku 2020 przyszedł czas na Batwing. Te klocki to nie jest typowa zabawka. Ze względu na dużą ilość elementów, zestaw Batwing został stworzony z myślą o trochę starszych użytkownikach.

Do kupienia tutaj -> Batwing LEGO

Tutaj więcej informacji.

lego batman batwing 7

Batwing z klocków Lego ma ok. 11 cm wysokości, 52 cm długości i 58 cm szerokości. Po ukończeniu składania można powiesić go na ścianie i cieszyć się świetną dekoracją w stylu miasta Gotham.

lego batman batwing 10

Zestaw to dokładnie 2,363  elementy. W jego skład wchodzą, prócz samego pojazdu Batwing, także trzy ludziki i specjalna tabliczka informacyjna. Super pomysł na prezent dla kolekcjonera. Zestaw Batwing będzie w oficjalnej sprzedaży dopiero na początku listopada i ma kosztować $199.

lego batman batwing 9

 

lego batman batwing 8

lego batman batwing 1

lego batman batwing 2

lego batman batwing 12

lego batman batwing 3

lego batman batwing

Batmobile z 1989 roku do kupienia na oficjalnej stronie Lego -> Batmobile

batmobile lego

źródło: Lego

(Ten post może zawierać linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

25+ gadżetów, które pokocha fan Harrego Pottera

20+ pomysłów na prezent dla fanów Batmana

Posted in blog, dom, filmowe and tagged , , , , , , , .