posciel z jednorozcem

Pościel z jednorożcem by SNURK

Nie ma nic lepszego, niż zapaść w głęboki sen, trzymając w ramionach jednorożca.  To mistyczne stworzenie odgoni wszystkie potwory, i będzie dbało o kolorowe sny. Pościel z jednorożcem marki Snurk to coś o czym na pewno marzy twoje dziecko!

posciel z jednorozcem2

Kołdry i poduszki marki SNURK wykonane są z najwyższej jakości bawełny, a kolorowe wzory sprawiają, że dziecko już nigdy nie będzie marudzić przed pójściem spać. Do wyboru masa wzorów, które twoja pociecha pokocha od pierwszego wejrzenia. Jest pościel z księżniczką, ze strażakiem, czy z wielkim dinozaurem. Pościele Snurk to nie tylko ciekawa dekoracja pokoju, ale także najwyższy komfort snu.

Wielu rodziców narzeka, że ich najmłodszy członek rodziny nie lubi kłaść się spać. Może powodem jest brak odpowiedniej pościeli? Jeśli pozwolisz dziecku zasypiać w ramionach pluszowego misia, na pewno nie będzie robiło problemów, gdy zakomunikujesz, że czas do łóżka. Z chęcią wskoczy pod kołdrę, i będzie misiowi z pościeli czytać ulubione bajki. Pościel z misiem to doskonały pomysł na prezent dla najmłodszych.

Tutaj znajdziecie inne, piękne pościele

 

Posted in dom, dziecko, sypialnia and tagged , , , , , , , .