Pościel z pluszowym misiem marki Snurk

Pościel z pluszowym misiem jest marzeniem każdego dziecka. Spraw swojemu maluchowi radość i zamiast pluszaka, kup mu kołdrę i poduszkę, które razem tworzą swego rodzaju przytulankę.

Wielu rodziców narzeka, że ich najmłodszy członek rodziny nie lubi kłaść się spać. Może powodem jest brak odpowiedniej pościeli? Jeśli pozwolisz dziecku zasypiać w ramionach pluszowego misia, na pewno nie będzie robiło problemów, gdy zakomunikujesz, że czas do łóżka. Z chęcią wskoczy pod kołdrę, i będzie misiowi z pościeli czytać ulubione bajki. Pościel z pluszowym misiem to doskonały pomysł na prezent dla najmłodszych.
Do kupienia tutaj-> Pościel z misiem

posciel z pluszowym misiem 2

posciel z pluszowym misiem

Każde dziecko marzy o wielkim, pluszowym misiu, a tym bardziej o misiu nadrukowanym na pościeli. Głowa niedźwiadka jest na poduszce, a jego łapki na kołdrze, co sprawia wrażenie trójwymiaru. Tak jakby dziecko przytulało misia, a miś przytulał dziecko. Prawda, że urocze? Nie ma nic lepszego, niż zapaść w głęboki sen w ramionach uśmiechniętego zwierzaka. Nie ma nawet takiej możliwości, aby pościel z pluszowym misiem nie spodobała się dziecku, one ją po prostu uwielbiają. Problem może pojawić się jedynie, kiedy przyjdzie pora na zmianę pościeli, i misia trzeba będzie wrzucić do pralki. Noc bez przyjaciela może być kłopotliwa.

Kołdry i poduszki marki SNURK wykonane są z najwyższej jakości bawełny, a kolorowe wzory sprawiają, że dziecko już nigdy nie będzie marudzić przed pójściem spać. Do wyboru masa wzorów, które twoja pociecha pokocha od pierwszego wejrzenia. Jest pościel z księżniczką, ze strażakiem, czy z wielkim dinozaurem. Pościele Snurk to nie tylko ciekawa dekoracja pokoju, ale także najwyższy komfort snu.

Tutaj znajdziecie inne, piękne pościele

30+pomysłowych zestawów pościeli, których aż szkoda przykryć narzutą

Pościel z motywem słomy marki Hayka

Posted in dom, dziecko, sypialnia and tagged , , , , , , , , , .