Pościel z pluszowym misiem marki Snurk

Pościel z pluszowym misiem jest marzeniem każdego dziecka. Spraw swojemu maluchowi radość i zamiast pluszaka, kup mu kołdrę i poduszkę, które razem tworzą swego rodzaju przytulankę.

posciel snurk mis 2

posciel mis snurk

Każde dziecko marzy o wielkim, pluszowym misiu, a tym bardziej o misiu nadrukowanym na pościeli. Głowa niedźwiadka jest na poduszce, a jego łapki na kołdrze, co sprawia wrażenie trójwymiaru. Tak jakby dziecko przytulało misia, a miś przytulał dziecko. Prawda, że urocze? Nie ma nic lepszego, niż zapaść w głęboki sen w ramionach uśmiechniętego zwierzaka. Nie ma nawet takiej możliwości, aby pościel z pluszowym misiem nie spodobała się dziecku, one ją po prostu uwielbiają. Problem może pojawić się jedynie, kiedy przyjdzie pora na zmianę pościeli, i misia trzeba będzie wrzucić do pralki. Noc bez przyjaciela może być kłopotliwa.

Kołdry i poduszki marki SNURK wykonane są z najwyższej jakości bawełny, a kolorowe wzory sprawiają, że dziecko już nigdy nie będzie marudzić przed pójściem spać. Do wyboru masa wzorów, które twoja pociecha pokocha od pierwszego wejrzenia. Jest pościel z księżniczką, ze strażakiem, czy z wielkim dinozaurem. Pościele Snurk to nie tylko ciekawa dekoracja pokoju, ale także najwyższy komfort snu.

Wielu rodziców narzeka, że ich najmłodszy członek rodziny nie lubi kłaść się spać. Może powodem jest brak odpowiedniej pościeli? Jeśli pozwolisz dziecku zasypiać w ramionach pluszowego misia, na pewno nie będzie robiło problemów, gdy zakomunikujesz, że czas do łóżka. Z chęcią wskoczy pod kołdrę, i będzie misiowi z pościeli czytać ulubione bajki. Pościel z misiem to doskonały pomysł na prezent dla najmłodszych.

Tutaj znajdziecie inne, piękne pościele

kupisz tutaj button

Posted in dom, dziecko, sypialnia and tagged , , , , , , , , , .