pudełko na lunch bento Black + Blum

Praktyczne pudełko na lunch Bento Black + Blum

pudełko na lunch bento Black + BlumPraktyczne pudełko na lunch Bento Black + Blum to propozycja powstała na bazie pomysłowego projektu Box Appetit. Doskonały do zabrania posiłku do pracy, na uczelnię, na długie wyprawy lub piknik w parku. Pojemnik Bento to starannie opracowany projekt, który pozwoli wygodnie delektować się przygotowanymi wcześniej potrawami, poza domem.

Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych pojemnik z tworzyw sztucznych został wyposażony w bezpieczne zamknięcie z uszczelką. Do Bento został dołączony widelec z krawędzią umożliwiającą krojenie, a wygodny klips przytrzymujący sztuciec na zewnątrz pudełka może służyć również do przymocowania do niego pałeczek. Pokrywa pudełka została wyposażona w zagłębienie z myślą o miłośnikach sushi – pozwala na umieszczenie w nim sosu sojowego i delektowanie się japońskimi przysmakami.

pojemnik na lunch black blum

Praktyczny pojemnik na Lunch od Black + Blum można również dostać w wersji Appetit. Ma on nieco inny kształt, ale cała reszta przydatnych funkcji pozostaje taka sama. Dwie komory pozwalają całkowicie rozdzielić produkty, dzięki czamu sami i zapachy nie mieszają się. Ten praktyczny gadżet na drugie śniadanie stał się jednym z hitów sprzedażowych marki. Pojemniki dostępne są w kilku kolorach, a dodatkowo można dokupić specjalną torbę, która ułątwia zabieranie ich ze sobą do pracy, szkoły, czy w podróż.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia, osobiste, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.