oslonka na twarz showrshield

Prysznicowa osłonka na twarz, która uchroni makijaż podczas kąpieli

Showrshield to wynalazek, dzięki któremu weźmiesz szybki prysznic bez obawy o wcześniej wykonany makijaż. Pewnie nie raz, drogie panie, zdarzyło wam się zrobić perfekcyjny make-up, na ważna okazję, a dopiero potem pomyśleć o kąpieli. W takich właśnie, awaryjnych sytuacjach, z pomocą przychodzi prysznicowa osłonka na twarz.

Za dwie godziny masz ważne spotkanie, na którym musisz wyglądać jak gwiazda filmowa. Makijaż zrobiłaś już wcześniej, ale przydałoby się jeszcze wziąć szybki prysznic, i odświeżyć włosy. No cóż..trzeba zatem zmyć make-up, wskoczyć pod prysznic, a potem pomalować oko od nowa. Cóż za okropna strata czasu.. i kosmetyków również. Dzięki Showrshield wcale nie musisz wykonywać tej czynności ponownie. Wystarczy, że założysz osłonkę na twarz, a cała woda spłynie po „tarczy”, pozostawiając makijaż w nienaruszonym stanie. Produkt do kupienia na oficjalnej stronie Showrshield. Sprawdźcie go także na Instagramie

oslonka na twarz showrshield

Osłonka przydaje się nie tylko podczas ochrony makijażu, ale także po różnego rodzaju zabiegach, po których nie zaleca się moczenia twarzy. Chroni przedłużane rzęsy, oczy po zabiegach laserowych, czy cerę po upiększaniu u kosmetyczki.

źródło: Showrshield

Sprawdź także:

25+ super rzeczy, które znajdziesz na Etsy

Posted in blog and tagged , , , .