łapacz pająków

Przyrząd do łapania pająków na odległość

Pająki to dość ciężki temat. Niby niewielkie stworzonka, a u tak wielu wzbudzają strach i obrzydzenie. Na Świecie są różne gatunki. Jedne są zupełnie niegroźne, inne natomiast jadowite i niebezpieczne, dlatego zawsze warto mieć się na baczności.

Co robicie, gdy zobaczycie pająka na ścianie? Wpadacie w panikę i rzucacie kapciem? A może od razu pakujecie walizki, i wyprowadzacie się na miesiąc z domu (najlepiej na drugi koniec kraju)? Opcji jest wiele, a już najlepszą jest po prostu złapanie osobnika i wyrzucenie go na trawkę przed domem, zeby mógł sobie spokojnie kontunuwać swój żywot. I tu z pomocą przychodzi przyrząd do łapania pająków na odległość.

Po uwięzieniu pająka w delikatnych łapach urządzenia, można go wyrzucic za okno, lub wypuścic na taras . Łapacz nadaje się również do pozbycia się z domu ciem, os i innych większych owadów. Humanitarnie, bezpiecznie i przede wszystkim na odległośc! Do kupienia tutaj -> łapacz pająków

lapacz pajakow 1

lapacz pajakow 2

(Ten post może zawierać linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)
Posted in dom and tagged , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.