Pojemnik do robienia popcornu w mikrofali thumbs up

Retro pudełko do robienia popcornu w mikrofali od Thumbs Up

 

 

Pojemnik do robienia popcornu w mikrofali thumbs up

Retro pudełko do robienia popcornu w mikrofali od Thumbs Up to zabawny gadżet, którego nie może zabraknąć podczac żadnego domowego seansu filmowego. Prażona kukurydza to świetna przekąska, którą uwielbiają zarówno dzieci jak i dorośli, a dzięki pojemnikowi w kształcie kinowego pudełka na popcorn, można przygotować ją nawet w środku nocy. Każda pora jest przecież dobra na fajny film..no i popcorn oczywiście.

Aby przygotować domowy popcorn, do pojemnika wystarczy wsypać dwie łyżki ziaren kukurydzy, dodać trochę soli, lub ulubionych przypraw, nałożyć pokrywkę, włożyć do mikrofalówki, ustawić czas podgrzewania na ok 3 min, i kiedy popcorn przestanie wydawać strzelający dźwięk, wyjąć go ostrożnie przy pomocy rękawic kuchennych.

Po wyjęciu pudełka z mikrofali, wystarczy jedynie odczekać aż pudełko wystygnie, wziąć je do ręki, udać się przed telewizor, i cieszyć się ulubionym filmem. Retro pojemnik do domowego popcornu to fajny pomysł na prezent urodzinowy dla nastolatka, lub każego zapalonego kinomaniaka.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.