czajnik elektryczny Artisan Kitchenaid

Retro czajnik elektryczny Artisan od KitchenAid

Retro czajnik elektryczny Artisan od KitchenAid to kultowy gadżet, za którym szaleją gospodynie domowe na całym świecie. Po pierwsze klasa i elegancja, po drugie szereg praktycznych funkcji. nic dodać, nic ująć.


czajnik elektryczny Artisan Kitchenaid

czajnik elektryczny artisan beige

Retro czajnik elektryczny Artisan kultowej firmy Kitchen Aid to praktyczny, i przede wszystkim, piękny gadżet kuchenny. Z właściwym dostojeństwem towarzyszyć będzie rytuałowi chwil spędzonych nad filiżanką świeżo zaparzonej herbaty. Opływowe, harmonijne kształty czajnika, i niezwykle głębokie kolory to bowiem jedynie zapowiedź cech, którymi wyróżnia się prezentowane tu urządzenie. Czajnik Artisan łączy w sobie styl, klasę, elegancję i oczywiście funkcjonalność. Cała rodzina będzie z niego dumna.

Czajnik elektryczny Artisan ma pojemność 1,5 l i jest wyposażony w szereg przydatnych funkcji. Na szczególną uwagę zasługuje jego szybkość i możliwość nastawienia temperatury wody. Dzięki temu tradycyjna, czarna herbata przygotowywana jest we wrzątku, a zielona w temperaturze niższej. Pozwala to na wydobycie głębokiego smaku i aromatu każdego naparu.

Podwójne ścianki naczynia izolują, i na dłużej utrzymują ciepło. Wskaźnik umieszczony za okrągłym okienkiem, informuje użytkownika o aktualnej temperaturze wody. Retro czajnik elektryczny Artisan zaprasza zatem na kolejną filiżankę herbaty. A może kawy? To piękne urządzenie kuchenne to wspaniały pomysł na prezent ślubny lub z okazji parapetówki. Dostępny jest w wielu kolorach, więc każda gospodyni znajdzie coś, co pasuje do stylu jej kuchni.

Tutaj znajdziecie więcej gadżetów marki KitchenAid.kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.