Retro czajnik elektryczny Artisan od KitchenAid

UDOSTĘPNIJ

czajnik elektryczny Artisan Kitchenaid

czajnik elektryczny artisan beige

Retro czajnik elektryczny Artisan kultowej firmy Kitchen Aid to praktyczny, i przede wszystkim, piękny gadżet kuchenny, który  z właściwym dostojeństwem towarzyszyć będzie rytuałowi chwil spędzonych nad filiżanką świeżo zaparzonej herbaty. Opływowe, harmonijne kształty czajnika i niezwykle głębokie kolory to bowiem jedynie zapowiedź cech, którymi wyróżnia się prezentowane tu urządzenie. Czajnik Artisan łączy w sobie styl, klasę, elegancję i oczywiście funkcjonalność. Cała rodzina będzie z niego dumna.

Czajnik elektryczny Artisan ma pojemność 1,5 l i jest wyposażony w szereg przydatnych funkcji, wśród których na szczególną uwagę zasługuje jego szybkość i możliwość nastawienia temperatury wody. Dzięki temu tradycyjna, czarna herbata przygotowywana jest we wrzątku, a zielona, czy biała w temperaturze niższej, co pozwala na wydobycie głębokiego smaku i aromatu.

Podwójne ścianki naczynia izolują i na dłużej utrzymują ciepło, a wskaźnik umieszczony za okrągłym okienkiem, poinformuje użytkownika o aktualnej temperaturze wody. Retro czajnik elektryczny Artisan zaprasza zatem na kolejną filiżankę herbaty. A może kawy? To piękne urządzenie kuchenne to wspaniały pomysł na prezent ślubny lub z okazji parapetówki.

kupisz tutaj button

Podobne

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.