retro maszyna do lodow ariete party time

Retro maszyna do lodów z serii Party Time od Ariete

retro maszyna do lodow ariete party time

Retro maszyna do lodów marki Ariete to atrakcyjne urządzenie, które pomoże przygotować lodowe desery z samych naturalnych składników. Lody są pyszne, ale najlepiej smakują te przyrządzone samodzielnie, nie tylko dlatego, że dokładnie wiemy co w nich jest, ale również dzięki satysfakcji jaką czujemy, gdy uda nam się przygotować własnoręcznie apetyczny deser, który zachwyci rodzinę i przyjaciół. Maszynka do robienia lodów z serii Party Time, jak sama nazwa kolekcji wskazuje, została zaprojektowana z myślą o drobnych przyjęciach. Świetnie sprawdzi się podczas urodzin dziecka czy luźnego spotkania ze znajomymi, ale i ze złamanym sercem poradzi sobie koncertowo. Dzięki temu ciekawemu gadżetowi do domu i ogrodu można ukręcić sobie lody w ulubionym smaku, o każdej porze dnia i nocy.

Cała magia maszyny do lodów polega na wcześniejszym zmrożeniu specjalnego wkładu chłodzącego. Należy trzymać wkład tak długo, aż krążący w ściankach płyn nie zamarznie całkowicie, a następnie zamontować go w korpusie maszyny i voila, można już zamodzielnie kręcić lodowe rożki. Wszystko idzie szybko i sprawnie.

Retro maszyna do lodów Ariete prócz łatwej i przyjemnej obsługi, oraz oryginalnego wyglądu, ma również jeszcze jeden istotny plus, a jest nim możliwość zmniejszenia jej wymiarów, poprzez zsunięcie korpusu w dół po prowadnicach. Dzięki temu jej wysokość zostaje zredukowana o połowę, i dużo łatwiej się ją przechowuje w kuchennej szafce. Obok retro urządzenia do lodów, w serii Party Time, można znaleźć także maszynę do waty cukrowej, maszynę do popcornu, maszynę do pizzy, czy maszynę do robienia hot dogów. Wszystkie produkty zostały wystylizowane na klimat retro i są świetnym pomysłem na prezent, zarówno dla małych jak i dużych.

kupisz tutaj button

Posted in dom, dziecko, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.