kubek-samomieszajacy-2

Samomieszający kubek Deluxe z zatyczką

Samomieszający kubek Deluxe z zatyczką

Samomieszający kubek Deluxe z zatyczką 2

kupisz tutaj button

Samomieszający kubek Deluxe z zatyczką to idealny gadżet dla wszystkich wielbicieli prkatycznych rozwiązań, którzy z chęcią ograniczą zmywanie naczyń do najbardziej niezbędnego minimum. Leniwy kubek z przyciskiem do mieszania, bez konieczności brudzenia łyżeczki, szybko połączy ze sobą kawę ze śmietanką, cukier z herbatą, czy gorącą czekoladę z mlekiem. Na dnie kubka znajduje się specjalny mechanizm mieszający, który zasilany jest dwoma bateriami AAA.Leniwy kubek przydaje się podczas podróży, na kempingu, w pracy, a także podczas kolejnego, trudnego, poniedziałkowego poranka, kiedy mięśnie nie są zdolne do wykoniania żadnej czynności, prócz wypicia ulubionej, mocnej kawy. Dopiero kiedy kofeina zaczyna działać, świat nabiera kolorów. Leniwy kubek Self Stirring Mug ratuje każdy, nawet najbardziej szary i zaspany poranek. Dzięki zakrętce ulubiony napój można zabrać wszędzie ze sobą.

Mieszający kubek może być także gadżetem ratującym życie! Was też mama czy babcia ostrzegały przed piciem herbaty z łyżeczką w szklance? Legendy głoszą, że ktoś kiedyś, przez tak nieodpowiedzialne zachowanie, stracił oko. Kubek z guzikiem do mieszania sprawia, że cała rodzina może spać spokojnie i być pewna że nikt nie wydłubie sobie oka podczas śniadania!

Self Stirring Mug Deluxe, w przeciwieństwie do swojego klasycznego, starszego brata, ma bardziej subtelny kształt, przypominający kubek do Latte, dlatego prezentuje się całkiem nieźle w damskiej dłoni. Kolor: biały z metalowymi dodatkami. Zakrętka z uszczelką i otworem do picia w zestawie. Pojemność ok 500 ml. Wygodny plastikowy uchwyt.

Kubek dla lenia w środku ma wkładkę e stali nierdzewnej, co jest kolejną nowością, ponieważ wnętrze jego poprzednika jest plastikowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu kubek dłużej trzyma temperaturę napoju, dlatego w zimie gorąca herbata nie ostgnie tak szybko, a w lecie dłużej można cieszyć się orzeźwiającym smakiem mrożonej kawy. Podsumowując, samomieszający kubeczek pozwala zaoszczędzić czas przy zmywaniu naczyń, nie naraża organizmu na wykonywanie nadprogramowych, porannych czynności, nie naraża oczu na niebezpieczeństwo, a dodatkowo wygląda ładnie i elegancko. Same plusy!

Posted in biuro, dom, osobiste, poranna kawa and tagged , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.