saszetki loqi muzeum

Saszetki na drobiazgi Museum Zip Pockets marki Loqi

saszetki loqi muzeum

Saszetki na drobiazgi firmy Loqi, to praktyczne akcesoria do przechowywania, które doskonale sprawdzają się podczas letnich podróży. Dzięki nim w damskiej torebce, czy walizce zapanuje porządek, a wszystkie najważniejsze rzeczy będą zawsze łatwo dostępne. Saszetki są dość uniwersalne, bo mągą przemienić się w kosmetyczkę, szkolny piórnik, plażowe etui, czy w małą, podręczną torebkę, a zamknięcie na zamek chroni przed wysypaniem się zawartości.

Prezentowane tutaj saszetki pochodzą z wyjątkowej kolekcji Museum i ozdobione są grafikami odzwierciedlającymi znane na całym świecie obrazy. W skład serii wchodzą również oryginalne pokrowce na walizki i czy torby na ramię. Świetny prezent dla artystów czy studentów Akademii sztuk pięknych.

saszetki loqi

Saszetki z nadrukiem Zip Pocket sprzedawane są w unikalnych zestawach, w których skład wchodzą trzy torebki, każda innej wielkości, z innym wzorem. Kompletom towarzyszą motywy przewodne takie jak: owoce, fajni ludzie, las, sztuka, czy wielkie miasto. Spakój się stylowo i z humorem, a wakacje na pewno będą udane.

Największa saszetka ma rozmiar 25 x 32 cm (wow! to całkiem sporo!), średnia 20 x 27 cm, a najmniejsza 13 x 23 cm.

kupisz tutaj button

Posted in osobiste, podróż, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.