elastyczna silikonowa pokrywka na Lekue

Silikonowa elastyczna pokrywka od Lekue

elastyczna silikonowa pokrywka na Lekueelastyczna silikonowa pokrywka Lekue

Silikonowa elastyczna pokrywka od Lekue to doskonały gadżet kuchenny, który zaskakuje swoja prostotą i funkcjonalnośćią jednocześnie. Rozciągliwa folia do przechowywania jedzenia potrafi dopasować się do naczynie i zabezpiecza produkty przed wysychaniem i psuciem się. Dostępna jest w kilku rozmiarach, aby skutechnie chronić zawartość zarówno słoików, szkanek i puszek z konserwami, jak i rozkrojonych owoców. Największa elastyczna pkrywka jest w stanie przykryć nawet połówke arbuza.

Jest to świetne rozwiązanie, żeby zaoszczędzić trochę miejsca w lodówce, lub kuchennej szafce, i ograniczyć zmywanie niepotrzebnie wybrudzonych naczyń, ponieważ dzięki folii nie trzeba przekładać jedzenia do specjalnych pudełek z pokrywką. Silikonowe pokrywki sprawdzają się zarówno w kuchni singla, jak i rodziny z dziećmi i stanowią sprytne rozwiązanie na przechowywanie resztek jedzenia, dla których ciężko jest znaleźć odpowiednie miejsce.

Dzięki faktowi, iż przykrywki są elastyczne podczas zamykania można wytwarzać warunki obniżonego ciśnienia, w których potrawy wolniej się psują – wystarczy nacisnąć na górną część pokrywki, aby wypompować odrobinę powietrza.

Lekue to hiszpańska firma, która od lat zajmuje się produkcją pomocy kuchennych z najwyższej jakości silikonu. Ciekawe formy do pieczenia, składane naczynia do gotowania na parze, elastyczne pudełka na kanapki, praktyczne pokrywki czy oryginalne naczynia do szybkiego przyrządzania posiłków w mikrofali to tylko czubek góry lodowej bogatej oferty tej marki. Wszystkie produkty są lekkie, praktyczne i łatwie w utrzymaniu czystości.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.