forma do gofrów Lekue

Silikonowa forma do gofrów marki Lekue

forma do gofrów Lekue

Gofry tylko na wakacjach? To już przeszłość! Silikonowa forma do gofrów marki Lekue pozwala zarówno dzieciom, jak i dorosłym cieszyć się smakiem lata także we własnym domu, i to bez specjalnych, zajmujących dużo miejsca maszyn. Po przygotowaniu ciasta, wystarczy wlać je do znajdujących się w zestawie dwóch form (po 4 gofry w każdej), które następnie należy włożyć do piekarnika. Dzięki temu praktycznemu gadżetowi kuchennemu można przygotować domowej roboty, klasyczne gofry, wiedziąc dokładnie z jakich składników zostały zrobione. Można również poeksperymentować dodająć do nich owoce, posypki, czekoladę, kolorowe barwniki lub spróbować użyć mąki bezglutenowej, jeśli mamy w domu alergika. Efekt końcowy zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni kucharza.

Forma do gofrów wykonana jest z silikonu platinum, dzięki czemu podpieczone ciasto łatwo odchodzi od formy, a wypieki mają idealny, równy kształt. W celu uzyskania chrupiącej skórki podpiekamy wyłożone na blachę gofry przez kolejne 5 minut.

Lekue to hiszpańska firma, która od lat zajmuje się produkcją pomocy kuchennych z najwyższej jakości silikonu. Ciekawe formy do pieczenia, składane naczynia do gotowania na parze, elastyczne pudełka na kanapki, praktyczne pokrywki czy oryginalne naczynia do szybkiego przyrządzania posiłków w mikrofali to tylko czubek góry lodowej bogatej oferty tej marki. Wszystkie produkty są lekkie, praktyczne i łatwie w utrzymaniu czystości.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.