forma do mini brownies Lekue

Silikonowa forma do pieczenia brownies od Lekue

forma do mini brownies

Brownie to chyba jedno z najlepiej rozpoznawanych ciast na świecie, dlatego warto włożyć trochę pracy i energii, i pokusić się o przygotowanie go samodzielnie, a efekty mogą okazać się fantastyczne. Nie potrzeba do niego zbyt dużej ilości składników a dodatkowo marka Lekue oferuje ciekawą formę ułątwiającą ich pieczenie. Silikonowa forma do pieczenia brownies firmy Lekue to przydatny gadżet kuchenny, dzięki któremu przygotujesz mini czekoladowe ciastka domowej roboty. Każde można udekorować według własnego uznania. Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia.

Brownies jest pyszne i bardzo słodkie… Żeby nie przesadzić z tą słodyczą, marka Lekue proponuje formę do minibrownies, dzięki której upieczemy 24 małe, niewymagające krojenia porcje, idealne jako przekąska do kawy lub herbaty. Forma wykonana jest z bezpiecznego dla zdrowia silikonu, który można myć w zmywarce.

Lekue to hiszpańska firma, która od lat zajmuje się produkcją pomocy kuchennych z najwyższej jakości silikonu. Ciekawe formy do pieczenia, składane naczynia do gotowania na parze, elastyczne pudełka na kanapki, praktyczne pokrywki czy oryginalne naczynia do szybkiego przyrządzania posiłków w mikrofali to tylko czubek góry lodowej bogatej oferty tej marki. Wszystkie produkty są lekkie, praktyczne i łatwie w utrzymaniu czystości.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.