suszarka seletti incepcja NY

Silikonowa składana suszarka do naczyń Incepcja marki Seletti

suszarka seletti incepcja NY

Silikonowa składana suszarka do naczyń Incepcja marki Seletti to oryginalny pomysł na przechowywanie mokrych talerzy i szklanek. Suszarki od lat wyglądają prawie zawsze tak samo, no i przez swoją sztywną konstrukcję, zajmują sporo miejsca, dlatego pomysł składanej, silikonowej suszarki jest rewelacyjny. Do tego, chyba każdy chciałby mieć w swojej kuchni miniaturę jednego z najpopularniejszych miast na świecie.

Nowy York z lotu ptaka wygląda niesamowicie, dlaczego by więc nie stworzyć gadżetu do domu, który wiernie odwzoruje ten widok? Na taki pomysł wpadł włoski projektant Luca Nichetto i stworzył dla firmy Seletti silikonową suszarkę do naczyń, która jest miastem pełnym wieżowców.

Podczas wizyty w siedzibie Seletti, Luca Nichetto zauważył makietę Manhattanu, i postanowił wykorzystać ten widok do stworzenia czegoś z bardziej praktycznym zastosowaniem. Tak zrodziła się idea stworzenia silikonowej suszarki do naczyń Nowy York, gdzie talerze i szklanki mogą spokojnie leżeć na ulicach miasta i opierać się o wystające wieżowce, a przy okazji ociekać z wody.

Jeśli chodzi o samo wykonanie i użyte materiały to inspiracją był film „Incepcja” Chistophera Nolana, gdzie w jednej ze scen Nowy York zwija się, jakby był z gumy. Tym samym składana suszarka do naczyń nosi nazwę Inception i jest wykonana z silikonu. Suszarka Incepcja może służyć także jako organizer na biurko.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.