kwadratowe etui na kanapkę Lekue

Silikonowe etui na kanapkę marki Lekue

kwadratowe etui na kanapkę Lekue

Silikonowe etui na kanapkę marki Lekue to praktyczny gadżet, który starannie zaopiekuje się drugim śniadaniem. Elastyczne wieczko pomaga dopasować wysokość pojemnika do wysokości kanapki, sztywna podstawa zapobiega jej uszkodzeniu a energetyzujący, żywy kolor przypomina na długiej przerwie o wakacjach. Dzięki temu oryginalnemu pudełku na lunch nasza kanapka jest bezpieczna aż do momentu jej zjedzenia. Gadżet sprawdzi się w szkole, na uczelni, w pracy, na pikniku, czy podczas podróży. Można go bez obaw wrzucić luzem do plecaka lub torby.

Wielorazowe etui Lekue to świetna, ekologiczna alternatywa dla folii aluminiowej, czy papieru śniadaniowego, które po zjedzeniu kanapki trzeba wyrzucić do kosza.  Ten produkt jest przeznaczony do kanapek z kwadratowego pieczywa, natomiast w kolekcji Lekue znajduje się również silikonowe pudełko do podłużnych bułek.

Lekue to hiszpańska firma, która od lat zajmuje się produkcją pomocy kuchennych z najwyższej jakości silikonu. Ciekawe formy do pieczenia, składane naczynia do gotowania na parze, elastyczne pudełka na kanapki, praktyczne pokrywki czy oryginalne naczynia do szybkiego przyrządzania posiłków w mikrofali to tylko czubek góry lodowej bogatej oferty tej marki. Wszystkie produkty są lekkie, praktyczne i łatwie w utrzymaniu czystości.

kupisz tutaj button

Posted in dom, dziecko, osobiste, podróż and tagged , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.