naczynie do pieczenia i gotowania na parze Lekue

Silikonowe naczynie Steam Roaster od Lekue

naczynie do pieczenia i gotowania na parze Lekue

Innowacyjne, silikonowe naczynie Steam Roaster to pomysłowy gadżet kuchenny marki Lekue, który pozwala cieszyć się smakiem pysznych i zdrowych posiłków każdego dnia, łącząc ze sobą gotowania na parze z pieczeniem. Elastyczny materiał i ciekawa forma pozwalają na zawinięcie i spięcie brzegów misy, dzięki czemu można zrezygnować ze wszytkich dodatkowych pokrywek.  Steam Roaster posłuży do pieczenia ryb, warzyw, mięsa, a nawet do wyrobu domowego chleba. W naczyniu możn również serwować gotowe potrawy.

Wykonany z silikonu wysokiej jakości, gadżet charakteryzuje nieprzywierająca powierzchnia, elastyczność oraz odporność na wysokie temperatury. Jego półotwarta konstrukcja, sprawia że wilgoć nie wydostaje się z potrawy tak szybko i cyrkuluje wewnątrz naczynia, jednocześnie otwory pozwalają, aby ciepło miało bezpośredni dostęp do powierzchni potrawy i przypiekało ją.Najlepsze efekty uzyskuje się wydłużając czas przygotowania przy okazji ograniczając temperaturę – wtedy potrawy pozostają wilgotne wewnątrz i opieczone z zewnątrz. Gadżet dostępny jest w kilku kolorach.

Lekue to hiszpańska firma, która od lat zajmuje się produkcją pomocy kuchennych z najwyższej jakości silikonu. Ciekawe formy do pieczenia, składane naczynia do gotowania na parze, elastyczne pudełka na kanapki, praktyczne pokrywki czy oryginalne naczynia do szybkiego przyrządzania posiłków w mikrofali to tylko czubek góry lodowej bogatej oferty tej marki. Wszystkie produkty są lekkie, praktyczne i łatwie w utrzymaniu czystości.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.