waga skladana

Składana waga kuchenna Triscale marki Joseph Joseph

Składana waga kuchenna Triscale marki Joseph Joseph to kompaktowy i praktyczny gadżet, który spełni oczekiwania wszystkich wymagających szefów kuchni.

To precyzyjne i potrzebne do przygotowania wielu potraw narzędzie, po złożeniu, zajmuje wyjątkowo mało miejsca. Można je schować w nawet najbardziej zapchanej szufladzie. Minimalistyczna forma, funkcjonalność i łatwość przechowywania sprawiają, że składana waga Triscale to produkt, który zyskał sobie spore grono zadowolonych użytkowników.

składana waga kuchenna joseph

składana waga kuchenna joseph joseph zielona

Nóżki prezentowanej tu wagi zostały wyposażone w antypoślizgowe podstawki, zapobiegające przesuwaniu się jej po blacie. Kształt narzędzia, przypominającego po rozłożeniu trójnóg, pozwala na umieszczenie na nim naczyń o różnej wielkości i różnym kształcie. Czytelny wyświetlacz LCD po złożeniu wagi pozostaje zakryty, dzięki czemu chroniony jest przed przypadkowym uszkodzeniem.

Dotykowe przełączniki, funkcja Add&Weight umożliwiająca dodawanie kolejnych składników przy jednoczesnym ważeniu ich oraz automatyczne wyłączanie się wagi po skończonej pracy sprawiają, że to niezwykle kompaktowe urządzenie oferuje swoim użytkownikom szeroki wachlarz możliwości.

kupisz tutaj button

Posted in bar, dom, kuchnia and tagged , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.