torba na arbuza 4

Skórzana torba na arbuza by Yusuke Kadoi

Co kojarzy się z latem? Słońce, plaża i oczywiście arbuz! Ten pękaty owoc, mimo swoich walorów smakowych, i wizualnych, ma jedną, dość sporą wadę, a mianowicie jest bardzo nieporęczny. Yusuke Kadoi wpadł na pomysł, jak rozwiązać ten problem i stworzył specjalną torbę na arbuza.

Pewnie nie raz zastanawiałeś się, jak przenieść arbuza ze sklepu do domu. Oczywiście można włożyć go do plastikowego worka, ale to takie nudne. Aby życie stało się piękniejsze, planeta bardziej czysta a arbuz łatwiejszy w noszeniu, powstała piękna skórzana torba, służąca właśnie do transportu tego pękatego owoca. Spacer z arbuzem, z osiedlowego warzywniaka, nie może być bardziej stylowy. Autor projektu to Yusuke Kadoi, ktory na co dzień zajmuje się wytwarzaniem pięknych toreb, portfeli, i innych skórzanych akcesoriów.

Więcej informacji :  Yusuke Kadoi

torba na arbuza 4

Torba na arbuza to prawdziwe dzieło sztuki. Wykonana jest z dbałością o najmniejsze detale. Składa się z kilku, zszytych ze sobą kawałków skóry, usztywnianego dołu, oraz solidnej rączki. To jeden z tych gadżetów, których myślisz, że nie potrzebujesz, ale jak już go zobaczysz, to zapragniesz go natychniast mieć.

torba na arbuza

torba na arbuza 2

torba na arbuza 3

Zdjęcia: Yusuke Kadoi

25+ produktów inspirowanych naturą

Posted in blog, osobiste and tagged , , , , , , , , .